Met ruim 67 duizend klanten en 10 jaar ervaring behoort Yourhosting tot de marktleiders van de Nederlandse hosting markt. In deze recensie zullen wij bekijken in hoeverre zij hun naam waarmaken. Op het eerste gezicht presenteert Yourhosting zich erg duidelijk en rustig op de website. De pijlers domeinnamen, hosting en website verschaffen na doorklikken goede aanvullende informatie. Centraal op de pagina staat de domein check, het invullen van een gewenste domeinnaam geeft direct een overzicht van welke uitgangen nog vrij zijn, dit werkt prettig en snel.
Overzicht Voor/Tegen
![]() |
100 dagen, niet goed geld terug | ![]() |
€10 setup kosten | |
![]() |
99,99% uptime | |||
Officiële Website: YourHosting
Het belangrijkste in deze recensie is het productaanbod van Yourhosting op het gebied van website hosting. Daarbij letten wij uiteraard weer op de pakketten waarbij het hosten van een CMS goed mogelijk is. Dat Yourhosting zich met name richt op automatische installaties van Content Management Systemen is snel duidelijk maar dat bespreken we in meer detail in het stukje over extra’s. Nu terug naar de hosting pakketten. Het goedkoopste pakket bij Yourhosting is het ‘Extra Small’ pakket wat €4,75 per maand kost. Hier zit echter geen database bij dus we komen direct terecht bij het pakket ‘Small’. De prijs is inmiddels opgelopen tot €8,25 per maand exclusief setup kosten en domeinnaam. Er zijn wederom enkele wijzigingen doorgevoerd. Yourhosting vermeldt inmiddels alle prijzen inclusief BTW! Hier zijn wij erg blij mee. De administratiekosten zijn al langere tijd verdwenen, blijven alleen nog setupkosten over bij de twee kleine pakketten.
Kosten CMS Hosting per Jaar | |
– Maandelijks: | € 8,25 * 12 = € 99,- |
– Setupkosten: | € 10,00 |
– Domeinnaam(.nl): | € 12,50 (1e jaar: € 1,00) |
Totaal: | € 121,50 |
* Prijs op basis van gegevens van 15 maart 2013
Met het goedkoopste CMS hosting pakket boven de €100,- is Yourhosting stevig aan de prijs, in hoeverre dit het waard is bepalen we na verdere inspectie.
Onderaan elke pagina is erg duidelijk een 0800-telefoonnummer te zien wat geheel gratis te bellen is, zo hoort het. Verder lezen we dat er is als het goed is zelfs geen wachttijden zijn, dit klinkt zeker top. Yourhosting richt zich dus overduidelijk op een hoger segment waar mensen iets meer betalen en vervolgens altijd beroep op service kunnen doen. Wat verontrustend is is dat de recensies op diverse websites na 2010 een stukje negatiever zijn geworden. Er moet gezegd worden dat veel van deze negativiteit zich tot de prijs beperkt maar ook de hosting schijnt qua snelheid en uptime minder te presteren.
Zoals gezegd is Yourhosting niet bepaald de prijsvechter in de markt, kortom het moet iets extra’s bieden. En dat doet Yourhosting dan ook! Allereerst is daar de sitebuilder. Met deze gratis tool kunnen beginnende gebruikers gemakkelijk een website op basis van templates in elkaar zetten. In een mooie online flash omgeving kan een redelijk standaard website snel en eenvoudig in elkaar worden gezet. Nog beter wordt het echter met de CMS software installaties die Yourhosting gratis en automatisch aanbiedt. In totaal kunnen er 10 verschillende open source CMS’en worden geïnstalleerd. Hieronder vallen o.a. Joomla, WordPress, Drupal en OsCommerce. Dus in plaats van zelf met database inloggegevens en php bestanden aanpassen aan de slag te gaan doet Yourhosting dit automatisch. Uiteraard is dit pas mogelijk vanaf het hierboven besproken ‘Small’ hosting pakket.
Submit your review | |
1 2 3 4 5 | |
Bevestig uw beoordeling Annuleren |
Yourhosting.nl vps pakket of andere pakket word door mij sterk afgeraden, ik heb tal van domein namen bij yourhosting.nl en ik ga nu verhuizen naar strato ik krijg het dubbele aan capaciteit bij ze en word hier niet van de kast naar de muur gestuurd yourhosting.nl houd zich niet aan bepaalde wettelijke bepalingen conform consumeten bescherming. overal moet je na de tijd voor betalen eerste domijn naam 1 euro dan gaat alles gestaag omhoog en bij de volgende jaar betaal je zo weer extra voor je domijn naam ipv 10 euro zomaar 15 euro als het niet meer is. ik ben klaar met yourhosting.nl
Meerdere domeinen bij yourhosting. Dns forward heeft een andere factuurdatum dan het domein zelf, terwijl ze op de zelfde datum aangevraagd zijn. Later blijkt dat ze factureren per email (die in de spambox komt) . De eerste factuur die ze sturen per post kost 15 euro!. Gezien ze twee datums hanteren kunnen ze dit twee keer per jaar doen. Echt schandalig! Het lijkt mij een soort van winstmodel wat ingecalculeerd is, en dit terwijl ze al behoordlijk duur zijn, en hun telefoonnummer ook 50c kost. Nooit mee in zee gaan, er zijn veel betere hosting providers voor minder geld, die op een eerlijke manier factureren!.
Ik heb ooit bij Yourhosting een goedkoop hostingpakket aangeschaft, voor een paar tientjes per jaar. Deze kosten liepen per jaar op tot uiteindelijk 120 euro dit jaar. Veel meer dus dan bij andere hostingpartijen. Nu is mijn pakket automatisch verlengd vóór de contractdatum. Yourhosting weigert om deze verlenging ongedaan te maken en het bedrag terug te storten.
Zeer slecht bedrijf nooit mee in zee gaan! Niet oplossingsgericht, 100% eigen zakkenvullen. Bart dit is niet zo als wij je kennen, dergelijke klachten wil je niet lezen op het internet. Doe iets aan je klantenservice
Ik was niet tevreden met mijn VPS en heb daarvoor geld terug gevraagd aangezien op de website van Yourhosting gewoon staat dat als je binnen 14 dagen je geld terug vraagt, je het geld ook zal krijgen. Nu heb ik een reactie gekregen dat ik mijn geld niet terug krijg omdat ik mijn product als bedrijf heb gekocht...
Ronduit slecht.
Onze VPS waar flink geld voor betaald is, is offline gehaald wegens meerdere DDOS'en waar wij de dupe van worden.
Eigenlijk de verantwoordelijkheid van de hoster maar ze leggen het vrolijk bij ons neer.
Ontzettend slecht bedrijf vwb: service & support (onkundig personeel, geen bewijs van systematische afhandeling van ondersteunings verzoeken ), Management en beheer van webhosting en vps producten! Advies: niet aan beginnen of direct overstappen naar alternatief.
Service is goed, maar niet meer gratis zoals eerst en als je iets specifiekere info nodig hebt, moet je overgaan naar betaalde helpdesk.
Al maanden op sommige dagen en de laatste dagen continue is mijn site slecht of niet bereikbaar.
Op mijn e-mails wordt niet gereageerd. Dat was in het verleden beter. Overweeg om over te stappen.
Website builder die gebruikt word is erg achterhaald. Veel opties die toch nodig zijn worden niet aangepast zelfs hints worden niet doorgevoerd voor het verbeteren van de Website Builder. Daarnaast heb ik mijn website bijna volledig zelf gemaakt uit HTML. En is de service heel slecht. je kan amper online contact krijgen met de helpdesk. en Na een half jaar betaald te hebben voor bepaalde diensten wordt er na dit half jaar toch nog gezegd. Sorry meneer u moet upgraden om alsnog verder te kunnen met uw Custom HTML site. Als u niet betaald kunt u niet verder zelfs niet aanpassen of gebruiken van uw met Custom HTML bewerkte website.
Schandalige afzetters! Nu nog een half jaar die ook al betaald is zonder de mogelijkheid om mijn website te kunnen aanpassen en dus zo laten als ik hem drie maanden geleden met HTML had geupload. Lees dit het is een waarschuwing voor de feiten die hier genoemd worden van YourHosting.nl